SEZONA 2017/2018

ČLANI

Moravske Toplice Triglav Predanovci24. september, 17:30
Moravske Toplice
LipovciMoravske Toplice1. oktober, 11:00
Lipovci
Triglav PredanovciLipovci8. oktober, 15:00
Predanovci
Triglav PredanovciMoravske Toplice15. oktober, 15:00
Predanovci
Moravske TopliceLipovci22. oktober, 16:00
Moravske Toplice
LipovciTriglav Predanovci 29. oktober, 14:00
Lipovci

ČLANICE

Moravske TopliceTriglav Predanovci 8. oktober, 14:00
Predanovci
Triglav PredanovciMoravske Toplice 15. oktober, 14:00
Predanovci

U13

Moravske TopliceLipovci 24. september, 16:45
Moravske Toplice
LipovciMoravske Toplice1. oktober, 10:15
Lipovci
Moravske TopliceLipovci22. oktober, 15:10
Lipovci

U10

Moravske TopliceLipovci 24. september, 16:00
Moravske Toplice
LipovciMoravske Toplice1. oktober, 9:30
Lipovci
Moravske TopliceLipovci 22. oktober, 14:30
Moravske Toplice

SEZONA 2016/2017

V razporedu so tekme državnega prvenstva (DP) in Hrvaško-slovenske lige (HR-SLO). Tekme med slovenskimi klubi v sklopu Hrvaško-slovenske lige štejejo tudi za prvenstvo Slovenije.

ČLANI

Trešnjevka (HR) Moravske Toplice 2 : 1

Moravske Toplice: Peter Fras

11. september, 15:00
Hrvatski hokejski centar
HR-SLO
Concordia 1906 (HR) Lipovci 2 : 4

Lipovci: Franc Maučec (2), Gorazd Zajc, Blaž Mujdrica

11. september, 17:00
Zagreb
HR-SLO
Zelina II (HR) Triglav Predanovci 1 : 8

Triglav Predanovci: Tadej Škrilec (3), Nejc Potokar (2), Gregor Bukvič, Tadej Mikola, Vito Fujs

11. september, 18:00
Sveti Ivan Zelina
HR-SLO
Moravske Toplice Concordia 1906 (HR) 4 : 1 (2 : 0)

Moravske Toplice: Emil Hari (2), Peter Fras, Uroš Temlin

18. september, 16:00
Moravske Toplice
HR-SLO
Triglav PredanovciTrešnjevka (HR) 2 : 1 (1 : 1)

Triglav Predanovci: Tadej Horvat, Tadej Škrilec

18. september, 17:00
Moravske Toplice
HR-SLO
Lipovci Moravske Toplice 5 : 2 (3 : 0)

Lipovci: Franc Maučec (3), Martin Mesarič, Boštjan Stanko

Moravske Toplice: Sašo Dervarič, Goran Vukan

25. september, 11:00
Lipovci
DP in HR-SLO
Concordia 1906 (HR) Triglav Predanovci 2 : 4 (1 : 0)

Triglav Predanovci: Davorin Škrilec, Alen Balaž, Nejc Potokar, Tomaž Panker

25. september, 15:00
Zagreb
DP in HR-SLO
Triglav Predanovci Lipovci 3 : 5 (1 :1)

Triglav Predanovci: Tadej Škrilec (2), Vitomir Fujs

Lipovci: Franc Maučec (3), Dominik Mesarič, Robert Mesarič

2. oktober, 15:00
Predanovci
DP in HR-SLO
Moravske TopliceTriglav Predanovci 3 : 1 (2 : 0)

Moravske Toplice: Filip Bencik, Dejan Kučan, Julien Panker

Triglav Predanovci: Nejc Potokar

9. oktober, 11:00
Moravske Toplice
DP in HR-SLO
Lipovci Mladost II (HR) 3 : 1 (1 : 1)

Lipovci: Robert Mesarič, Boštjan Pavlinjek, Martin Mesarič

9. oktober, 15:00
Lipovci
HR-SLO
Mladost II (HR) Moravske Toplice 3 : 6 (1 : 3)

Moravske Toplice: Goran Vukan (2), Filip Bencik, Sašo Dervarič, Uroš Temlin, Dejan Küčan

16. oktober, 14:00
HR-SLO
Zelina II (HR) Lipovci 0 : 8 (0 : 3)

Lipovci: Benjamin Vrbnjak (2), Boštjan Stanko (2), Blaž Berden, Blaž Toplak, Luka Tinev, Boštjan Pavlinjek

16. oktober, 14:00
Sveti Ivan Zelina
HR-SLO
Lipovci Trešnjevka (HR) 5 : 2

Lipovci: Dominik Mesarič (3), Gorazd Zajc (2)

23. oktober, 15:00
Lipovci
HR-SLO
Moravske TopliceZelina II (HR) 3 : 0 (brez igre) 23. oktober, 15:00
Moravske Toplice
HR-SLO
Triglav Predanovci Mladost II (HR) 11 : 2

Triglav Predanovci: Tadej Horvat (3), Nejc Potokar (2), Tadej Škrilec (2), Tadej Mikola, Davorin Škrilec, Mitja Dšuban, Tomaž Panker

23. oktober, 15:00
Predanovci
HR-SLO
Triglav Predanovci Moravske Toplice 7 : 2 (3 : 1)

Triglav Predanovci: Nejc Potokar (4), Tadej Mikola, Tadej Horvat, Domen Godina
Moravske Toplice: Boštjan Puhan, Dejan Kučan

29. oktober, 15:30
Predanovci
DP
Lipovci Triglav Predanovci 4 : 4 (0 : 2)

Lipovci: Benjamin Vrbnjak (2), Martin Mesarič, Dominik Mesarič
Triglav Predanovci: Tadej Mikola (3), Nejc Potokar

30. oktober, 10:00
Lipovci
DP
Moravske Toplice Lipovci 4 : 1 (2 : 0)

Moravske Toplice: Dejan Küčan (2), Peter Fras, Filip Bencik
Lipovci: Dominik Mesarič

31. oktober, 14:00
Moravske Toplice
DP
Moravske TopliceTrešnjevka 1 : 1

Moravske Toplice: Aleš Malačič

2. april
Moravske Toplice
HR-SLO
LipovciConcordia 1906 7 : 6

Lipovci: Boštjan Stanko (3), Martin Mesarič, Luka Vegič, Dominik Mesarič, Boštjan Pavlinjek

2. april
Lipovci
HR-SLO
Concordia 1906 Moravske Toplice7 : 3

Moravske Toplice: Sašo Dervarič, Peter Fras, Aleš Malačič

9. april
Moravske Toplice
HR-SLO
TrešnjevkaTriglav Predanovci2 : 2

Triglav: Alan Nemec, Tadej Mikola

9. april
Predanovci
HR-SLO
Triglav PredanovciConcordia 190623. april, 14:00
Predanovci
HR-SLO

Tekma je bila preložena!

Moravske TopliceLipovci1 : 4 (1 : 3)

Moravske Toplice: Aleš Malačič

Lipovci: Martin Mesarič, Dominik Mesarič, Franc Maučec, Boštjan Stanko

23. april
Moravske Toplice
DP in HR-SLO
Triglav PredanovciMoravske Toplice2 : 2 (1: 1)

Triglav: Nejc Potokar, Tadej Škrilec

Moravske Toplice: Dejan Küčan (2)

27. april, 18:30
Predanovci
DP
LipovciTriglav Predanovci13 : 2 (7 : 0)

Lipovci: Luka Vegič (6), Franc Maučec (4), Martin Mesarič, Boštjan Stanko, Blaž Berden

Triglav: Davorin Škrilec, Tadej Mikola

7. maj, 11:00
Lipovci
DP in HR-SLO
Mladost 2Lipovci2 : 8 (0 : 3)

Lipovci: Franc Maučec (3), Boštjan Stanko (2), Benjamin Vrbnjak, Martin Mesarič, Dominik Mesarič

14. maj, 13:00
Zagreb
HR-SLO
Moravske TopliceTriglav Predanovci5 : 2 (4 : 1)

M. Toplice: Julien Panker, Dejan Küčan, Aleš Malačič (2), Sašo Dervarič

Triglav: Tadej Horvat, Nejc Potokar

14. maj, 14:00
Predanovci
DP in HR-SLO
Moravske TopliceMladost 2 3 : 0 b.b. 21. maj, 14:00
Moravske Toplice
HR-SLO
Triglav PredanovciLipovci5 : 3 (2 : 1)

Triglav: Nejc Potokar (2), Alan Nemec, Peter Marin, Tadej Mikola

Lipovci: Aleš Pavlinjek, Robert Mesarič, Boštjan Stanko

21. maj, 12:30
Predanovci
DP
Trešnjevka Lipovci28. maj, 15:00
Zagreb
HR-SLO
Mladost 2Triglav Predanovci28. maj, 15:00
Zagreb
HR-SLO
LipovciMoravske Toplice8:0 (4:0)

Franc Maučec, Martin Mesarič (2), Boštjan Stanko (2), Luka Vegič, Robert Mesarič, Beno Vrbnjak

11. junij, 17:30
Moravske Toplice
DP

ČLANICE

U19

LipovciMoravske Toplice 10 : 0 (3 : 0)

Lipovci: Luka Vegič (5), Aleš Dravec (2), Marcel Tratnjek, Alen Maučec, Blaž Berden

17. september, 16:00
Lipovci
Triglav Predanovci Lipovci 4 : 0 (2 : 0)

Triglav Predanovci: Nejc Potokar (2), Alan Nemec, Dorina Dšuban

7. oktober, 18:00
Predanovci
Moravske Toplice Triglav Predanovci Tekma je prestavljena na spomladanski del.
Moravske TopliceTriglav Predanovci4 : 12 (2 : 4)

Moravske Toplice: Filip Bencik (2), Aleš Malačič (2)

Triglav: Nejc Potokar (5), Alan Nemec (5), Mitja Dšuban, Žan Zrinski

29. april, 16:00
Moravske Toplice
(zaostala tekma)
LipovciMoravske Toplice21 : 0 (8 : 0)

Lipovci: Luka Vegič (7), Blaž Pavlinjek (3), Aleš Dravec (3), Luka Tinev (2), Blaž Toplak (2), Blaž Mujdrica, Blaž Berden, Alen Maučec, Marcel Tratnjek

6. maj, 16:00
Lipovci
Moravske TopliceTriglav Predanovci0 : 3 (b.b.) 13. maj, 16:30
Moravske Toplice
Triglav PredanovciLipovci3 : 7 (1 : 5)

Triglav: Alan Nemec (2), Nejc Potokar

Lipovci: Aleš Dravec (3), Luka Vegič (2), Blaž Toplak, Alen Maučec

20. maj, 16:00
Predanovci

U13

LipovciMoravske Toplice 1 : 5 (0 : 1)

Lipovci: Alen Maučec

Moravske Toplice: Nikola Prelič (2), Luka Rantaša, Laura Schmidlechner, Jožek Sambt

17. september, 15:00
Lipovci
Moravske TopliceLipovci 4 : 1 (2 : 0)

Moravske Toplice: Danaja Škrilec (2), Nikola Prelič, Lan Gomboc

Lipovci: Aleš Dravec

1. oktober, 14:00
Moravske Toplice
Moravske Toplice Lipovci6 : 0 (4 : 0)

Moravske Toplice: Luka Rantaša (4), Alex Elijaš, Lan Gomboc

29. april, 15:00
Moravske Toplice
LipovciMoravske Toplice0 : 2 (0 : 1)

M. Toplice: Luka Rantaša, Alex Elijaš

13. maj, 15:00
Lipovci

U10

LipovciMoravske Toplice 4 : 2 (2 : 0)

Lipovci: Marcel Stanko (4)

Moravske Toplice: Lan Gomboc (2)

17. september, 14:00
Lipovci
Moravske TopliceLipovci 6 : 0 (2 : 0)

Moravske Toplice: Lan Gomboc (2), Ana Vöröš, Neja Dragojlovič, Ema Vöröš, Nuša Rantaša

1. oktober, 13:00
Moravske Toplice
Moravske TopliceLipovci1 : 3 (1 : 2)

Moravske Toplice: Ema Vöröš

Lipovci: Marcel Stanko (2), Žan Dravec

27. april, 15:00
Moravske Toplice
LipovciMoravske Toplice6 : 3 (2 : 1)

Lipovci: Marcel Stanko (2), Maruša Erjavec, Samo Vučko, Žan Dravec (2)

M. Toplice: Lan Gomboc (2), Ema Vöröš

6. maj, 15:00
Lipovci

SEZONA 2015/2016

ČLANI

Moravske Toplice Lipovci 1 : 3 (1 : 1)
Triglav Predanovci Lipovci 1 : 6 (0 : 4)
Lipovci Moravske Toplice 2 : 0 (0 : 0)
Triglav Predanovci Moravske Toplice 2 : 0 (1 : 0)
Moravske Toplice Triglav Predanovci 1 : 6 (0 : 4)
Lipovci Triglav Predanovci 7 : 2 (4 : 1)
Triglav Predanovci Moravske Toplice 6 : 3 (1 : 3)
Moravske Toplice Triglav Predanovci1 : 1 (0 : 1)
Moravske Toplice Lipovci0 : 4 (0 : 2)
Triglav Predanovci Lipovci 4 : 6 (2 : 2)
Lipovci Triglav Predanovci 5 : 3 (2 : 1)
Lipovci Moravske Toplice 4 : 1 (1 : 1)
EKIPAŠT. TEKEMZMAGENEODLOČENOPORAZIDANI / PREJETI GOLITOČKE
Lipovci880037 : 1216
Triglav Predanovci831425 : 297
Moravske Toplice80177 : 281
najboljši strelecRobert Mesarič (Lipovci)
najboljši igralecFranc Maučec (Lipovci)
najboljši vratarSimon Domjan (Triglav Predanovci)

ČLANICE

Moravske Toplice Triglav Predanovci5 : 3 (2 : 2)
Triglav PredanovciMoravske Toplice 3 : 13 (1 : 6)
Triglav PredanovciMoravske Toplice 0 : 10 (0 : 4)
Moravske Toplice Triglav Predanovci3 : 2 (0 : 2)
EKIPAŠT. TEKEMZMAGENEODLOČENOPORAZIDANI / PREJETI GOLITOČKE
Moravske Toplice440031 : 88
Triglav Predanovci40048 : 310
najboljša strelkaMelanie Smodiš (Moravske Toplice)
najboljša igralkaLaura Schmidlechner (Moravske Toplice)
najboljša vratarkaStaša Zorko (Triglav Predanovci)

U19

Triglav Predanovci Lipovci 1 : 8 (1 : 2)
Lipovci Triglav Predanovci 6 : 7 (3 : 3)
Triglav Predanovci Lipovci 4 : 3 (2 : 2)
Lipovci Triglav Predanovci 3 : 2 (1 : 2)
Triglav PredanovciLipovci5 : 2 (3 : 1)
Lipovci Triglav Predanovci3 : 0 (b.b.)
EKIPAŠT. TEKEMZMAGENEODLOČENOPORAZIDANI / PREJETI GOLITOČKE
Lipovci630325 : 198
Triglav Predanovci630319 : 257 (-1)
najboljši strelecLuka Vegič (Lipovci), Nejc Potokar (Triglav Predanovci)
najboljši igralecNejc Potokar (Triglav Predanovci)
najboljši vratarMiha Zadravec (Lipovci)

U13

Moravske TopliceTriglav Predanovci4 : 5 (0 : 4)
Triglav Predanovci Lipovci4 : 2 (0 : 1)
Lipovci Moravske Toplice2 : 4 (0 : 2)
Moravske Toplice Lipovci 1 : 0 (0 : 0)
Triglav Predanovci Moravske Toplice 4 : 2 (1 : 1)
Lipovci Triglav Predanovci 0 : 3 (0 : 2)
Lipovci Moravske Toplice0 : 6 (0 : 3)
Triglav Predanovci Lipovci 3 : 1 (1 : 0)
Moravske TopliceTriglav Predanovci 1 : 1 (0 : 1)
Triglav PredanovciLipovci4 : 4 (2 : 2)
LipovciMoravske Toplice0 : 2 (0 : 0)
Moravske TopliceTriglav Predanovci3 : 0 (0 : 0)
Lipovci Moravske Toplice 0 : 10 (0 : 5)
Moravske Toplice Triglav Predanovci 12 : 1 (4 : 0)
Triglav Predanovci Lipovci 3 : 2 (2 : 1)
Triglav Predanovci Moravske Toplice 1 : 12 (1 : 5)
Triglav Predanovci Lipovci 1 : 10 (0 : 3)
Moravske Toplice Lipovci 6 : 0 (2 : 0)
EKIPAŠT. TEKEMZMAGENEODLOČENOPORAZIPREJETI / DANI GOLITOČKE
Moravske Toplice1291263 : 1420
Triglav Predanovci1262430 : 5314
Lipovci12111021 : 473
najboljši strelecLaura Schmidlechner, Nikola Prelič (Moravske Toplice)
najboljši igralecDanaja Škrilec (Moravske Toplice)
najboljši vratar Benjamin Schmidlechner (Moravske Toplice)

U10

Moravske TopliceLipovci0 : 4 (0 : 2)
LipovciMoravske Toplice3 : 1 (1 : 1)
Moravske TopliceLipovci1 : 2 (0 : 1)
LipovciMoravske Toplice3 : 0 (1 : 0)
Moravske TopliceLipovci1 : 5 (1 : 1)
LipovciMoravske Toplice3 : 2 (2 : 0)
EkipaŠt. tekemZmageNeodločenoPoraziPrejeti / dani goliTočke
Lipovci660020 : 512
Moravske Toplice60065 : 200
najboljši strelecMarcel Stanko (Lipovci)
najbolji igralecAlen Maučec (Lipovci)
najboljši vratarŠpela Berden (Lipovci)